Ślub i wesele Restauracja Prezydent Kompleks Sztygarka Chorzów • Drewniany Kościół św. Mikołaja Mikołów • Karolina & Adam •

Ślub i wesele Restauracja Prezydent Kompleks Sztygarka Chorzów • Drewniany Kościół św. Mikołaja Mikołów • Karolina & Adam •

Karolina pisząc do mnie zapytanie o dostępność terminu nie przypuszczała, że ich data będzie wolna. Tak się złożyło że wcześniej ich termin się zwolnił bo faktycznie był zarezerwowany!

Przygotowania rozpoczęły się w Courtyard Marriott Hotel Katowice o godzinie 10:00. Już od samego progu zaskoczyły nas industrialne wnętrza recepcji i informacja, że przygotowania będą na 23 piętrze! Zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Adam sam wiązał krawat co nie jest częstym widokiem w dniu ślubu :-) Marcin ze Studio Look wykonywał zdjęcia dla Pary Młodej. Następnie w domu Karoliny rejestrowałem jak przygotowuuje się na spotanie z Narzeczonym. Adam przyjechał zabytkowym Citroenem. W Kościele Świętego Mikołaja w Mikołowieksiądz wygłosił bardzo indywidualne kazanie do młodych, wiedział gdzie pracują i wtrącił tą informację nadając kazaniu trochę luźniejszą atmosferę.

Po ślubie Karolina i Adam zaprosili gości oraz nas do sali weselnej w Chorzowie Restauracja Prezydent Kompleks Sztygarka, a tam czekał już na nich duet DJ Cube-Art Jakub Kurzela oraz Szymon. W trakcie wesela liczne atrakcje, fotobudka były dostępne dla gości. Państwu Młodym wesele pomogła zaplanować i zrealizować Wedding Plener DecoNatka Natalia Zobaczcie nasze teledyski:

* Twórca filmu nie posiada praw do utworu muzycznego użytego w filmie. Powyższy film jest projektem niekomercyjnym.