Natalia & Adam – Wesele w Szczyrku – Biała Róża

Natalia & Adam – Wesele w Szczyrku – Biała Róża

Sala weselna Biała Róża w Szczyrku • ZK Moments • Natalia & Adam •

Natalia i Adam już wcześniej widzieli nasze realizacje na innym weselu i również postanowili mieć swój film, zaufali nam i podjęli współprace!

Umówiłem się z Natalią w Alex Atelier – Bielsko Biała o godzinie 10:00, wtedy Natalia rozpoczynała swoje przygotowania do ślubu i wesela. Nagrałem „szybki” makijaż i dalej znalazłem się na przygotowania Adama. Tam też poznałem Zuzę z Zuzanna Kondziołka ZK Moments/ – ciekawą panią fotograf z którą już do końca pracy przebywaliśmy razem i rejestrowaliśmy wydarzenia :) Parafia Matki Bożej Pocieszenia w Straconce – podgórskiej dzielnicy Bielska-Białej. Kościół zdobiły świece w lampionach i zielona dekoracja ławek i krzeseł. Księża indywidualnie zwracali się do narzeczonych przez co stres schodził na dalszy plan.

Po ślubie Natalia i Adam zaprosili gości oraz nas do sali weselnej Biała Róża Szczyrk, a tam czekała już na nich kapela Porąbani. W trakcie wesela liczne atrakcje, fotobudka, kapela góralska zabawiały gości do białego raba. Zobaczcie nasze teledyski:

* Twórca filmu nie posiada praw do utworu muzycznego użytego w filmie. Powyższy film jest projektem niekomercyjnym.