• FILMOWANIE •

APARAT CANON 6D

Sercem EOS 6D jest pełnoklatkowa matryca i zaawansowany procesor obrazu zapewniają one doskonałą jakością obrazu przy wysokich wartościach czułości ISO. Nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD przesuwa granice filmowania i fotografii.

JASNE OBIEKTYWY

Zróżnicowana gama obiektywów pozwala dopasować się praktycznie do każdego miejsca. Obiektywy z większą ogniskową pozwalają filmować dyskretnie z dalszych odległości, te z mniejszą są bardziej mobilne nadają się do stabilizatora obrazu.

STABILIZATOR OBRAZU

To praktycznie podstawowe narzędzie pracy. Dzięki niemu przemieszczam się, tworzę stabilne oraz dynamiczne ujęcia zachowując płynność obrazu. Po próbnym zakupie, dzisiaj już nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

REJESTRATOR DŹWIĘKU

Dzięki ciągłej rejestracji dźwięku w kościele oraz na sali weselenjen, zachowujemy ciągłość nagrywanego materiału o jednakowej czułości i kierunku nagrywania.

SLIDER

Stabilny tor jazdy dla aparatu, pozwala wprawić w ruch statyczne obiekty, tworząc efektowne kadry. Znajduje zastosowania podczas całego dnia filmowego. Opcja dodatkowa.